office@reengy.com.ua     (066) 463-44-43 (097) 158-84-44
Главная >>>Новости >>>
альт ен

Верховна рада ухвалила податкову пільгу для імпортерів, які закуповують обладнання для відновлюваної енергетики. Вона діятиме до початку 2020 року.

Як повідомляє bihus.info, відповідну поправку до Податкового кодексу додали в законопроект, що стосувався виплати аліментів. У тексті до першого читання її не було, вона з’явилася там напередодні голосування закону в другому читанні, після проходження Комітету податкової і митної політики. Оскільки звільнення від ПДВ імпортного обладнання запропоноване на найближчий час – до початку 2020 р, то скористатися ним зможуть лише ті компанії, які вже оперують на ринку «зеленої» енергетики, зокрема завдяки податковій пільзі холдинг ДТЕК олігарха Ріната Ахметова заощадить понад 3 мільярди гривень, підрахували в bihus.info.

Також повідомлялося, що у Верховній Раді зареєстровано законопроект, який передбачає зберегти на найближчі два роки високі «зелені тарифи» на електроенергію з альтернативних джерел. Також на п’ять років забороняється вводити аукціони, спрямовані на зменшення таких тарифів.

Заказать звонок
+
Жду звонка!