reenergy.main@gmail.com     (067) 904 28 02; (067) 904 28 03;
Главная >>>Новости >>>

Аналітики прогнозують, що протягом найближчих років Британії не варто сподіватися на зростання галузі
Кількість нових сонячних енергетичних установок у Великобританії скорочується вдвічі протягом другого року поспіль внаслідок рішення влади зменшити «зелені» субсидії задля того, щоб захистити споживачів від збільшення рахунків за електроенергію. Про це повідомляє  The Energy Advocate.

Європейський регулятор торгівлі сонячною енергією SolarPowerEurope зазначив, що у Великобританії спостерігається найповільніший ріст у топ-20 сонячних енергетичних ринків і енергетичний ринок країни має найнижчі шанси на зростання в Європі в найближчі роки.

Введення нових потужностей впало в 4 рази за 2 роки. У 2015-му потужності складали 4,1 ГВт, 2016-му – 1,97 ГВт, у 2017 році – менше 1 ГВт.

Уряд Великобританії скоротив субсидії для домогосподарств, які встановлюють сонячні батареї на 65% у 2015 році. Тодішній секретар з питань енергетики та клімату Амбер Радд сказав: «Мій пріоритет – забезпечити, щоб рахунки за електроенергію для працьовитих сімей та підприємств були якомога меньшими».

Крім того, документи з осіннього бюджету на 2017 рік показали, що уряд не буде вводити жодних нових «зелених» податків до 2022 року, щоб захистити споживачів від рахунків за електроенергію, що зростають.

Про прогнози розвитку світової енергетики до 2050 року та про те, як розвиватиметься енергетичний ринок можна дізнатися з матеріалу Mind «Як сонце і вітер витісняють викопне паливо. Основни тези дослідження Bloomberg».