(066)463-44-43

Британія планує заборонити використання пластикових соломинок, мішалок та вушних паличок

78

 Очікується, що продаж відповідної пластикової продукції припиниться наприкінці року
У Великій Британії скоро можуть заборонити продаж пластикових соломинок, мішалок для напоїв та вушних паличок. Цей крок направлено на захист річок та океанів від забруднення пластиком. Про це повідомляє Sky News.Прем’єр-міністр Британії Тереза Мей на зібранні голів Співдружності в Лондоні закликала й інших лідерів долучитися до боротьби з пластиковим сміттям.

«Пластикові відходи є однією з найбільших екологічних проблем, які стоять перед людством, тому захист морського середовища відіграє центральну роль у повістці дня під час зустрічі голів урядів країн Співдружності», – підкреслила вона.«Разом ми можемо впливати на реальні зміни, щоб майбутні покоління могли насолоджуватися природним середовищем, більш здоровим, ніж зараз», – додала Мей.Щорічно викидається близько 8,5 млрд пластикових соломинок, які стають частиною принаймні 150 млн тонн пластику в океанах.
Кожного року мільйон птахів та більше 100 000 морських ссавців гинуть через пластикові відходи.

Нагадаємо: Adidas минулого року запустила три нові версії взуття, які виготовляють із пластику, виловленого в океані. За рік компанії вдалося продати 1 млн пар такого взуття.

Як повідомлялося, уже в трьох американських містах влада прийняла рішення попрощатися з повітряними кульками назавжди. Повітряні кульки наносять величезну шкоду навколишньому середовищу, зокрема дикій природі.